Сайлау

Аудандық  аумақтық сайлау комиссиясының құрамы, мекен жайы

2019 жылғы 14 қаңтарда Үржар ауданының аумақтық сайлау комиссиясының отырысы өтті. Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңына сәйкес отырыста комиссия төрағасы, төрағасының орынбасары және хатшысы сайланды:

  1. Баисинов Кабдысадык Акбаевич – Төраға.
  2. Галиев Бериккан Абайханович – Төраға орынбасары.
  3. Габбасова Аяулым Айдаровна – Хатшы.

2019 жылғы 11 қаңтарда ШҚО Үржар аудандық мәслихатының аппараты № 37-407/VI «Үржар ауданының аумақтық сайлау комиссиясының мүшелерін сайлау туралы» шешім қабылдады.:

Байсинов Кабдысадык Акбаевич
Галиев Берикхан Абайханович
Габбасова Аяулым Айдаровна
Сапорова Акима Маратовна
Кабдуллин Алдаш Амангельдыевич
Сагитов Далелхан Назырханович
Оспанова Асем Азатовна

Үржар  аудандық  мәслихатының 2019 жылғы   11 қаңтардағы  кезектен тыс 37 – сессиясының  «Аумақтық, учаскелік  сайлау  комиссияларын  сайлау туралы »  № 37–407/VI  шешімімен бекітілген.

Үржар аумақтық сайлау комиссиясы
 Үржар ауылы, Қабанбай көшесі 74 Жасөспірімдер және балалар театры.
Төраға – Баисинов К, төраға орынбасары –Галиев Б, хатшы –Габбасова А,  мүшелер:Сапорова А, Кабдуллин А.А, Оспанова А, Сагитов Д.Н 
№ 1004 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
Қарақол ауылы, Азербаев көшесі № 10, «Қарақол орта мектеп-бақшасы» ғимараты
Төраға – Курмангалиева Б.Б,  төраға орынбасары –  Десембаева Ж.К, хатшы –  Дутпаева М.Д, мүшелер: Искакова С.О, Нургалиева С.Д, Айтмурзина А.Б, Коныратова Б.Ж.
№ 1005 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
Абай ауылы, Құсайынов көшесі № 8, Қарақол ауылдық клубы.
Төраға – Дутпаева К.Д, төраға орынбасары – Кушимбаев М.Б, хатшы –   Чонаева Ж.А,  мүшелер: Гайсин  А, Ибрагимов К.А, Байгамитова Н.А, Садыкова.Г.М
№ 1006 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
Сартерек ауылы, Есембаев көшесі № 10, «Сартерек негізгі мектебі»  ғимараты
Төраға – Нусипова К.С, төраға орынбасары – Кусаинова К.Б,  хатшы – Аелбекова А.М,   мүшелер: Байжуманова Р.Е, Коныротова Л.М, Касымжанов К.А, Байгамитова С.М.
№ 1007 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
Сағат ауылы, Заманбеков көшесі № 111, «Сағат орта мектебі»  ғимараты
Төраға – Суттибаева А.Т,  төраға орынбасары – Косубаева А.Ж, хатшы – Нургалиева Г.Г,  мүшелер: Амелин  Н.Ф,  Мамедов А.Н,  Жанылысов Т.Д,  Кокенов М.Т.
№ 1008 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
Шолпан ауылы, Абай көшесі № 23, «Жүзағаш орта мектеп-бақша»  ғимараты
Төраға – Кокеев Н.С, төраға орынбасары – Оспанов Е.А, хатшы – Нуркенова М.Ш,  мүшелер: Усембаев А.Ж, Темирбаева К. С, Абдыбаева М.Т, Шакиртов Д.Н,
№ 1009 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
Таскескен ауылы, Желтоқсан көшесі № 20, «Ақтанберді атындағы орта мектеп-бақша»  ғимараты
Төраға – Бекова К.А, төраға орынбасары – Жилкайдарова А.К, хатшы – Кожаева А.С,  мүшелер: Есенгулов Б.А, Токтаров Н.Т, Мержанова Р.С, Отынчинов Е.М.
№ 1010 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
Таскескен ауылы, Ж.Балғабаев көшесі № 62, «Алтынсарин  орта мектеп-бақшасы»  ғимараты
Төраға – Калыбаева Г.С, төраға орынбасары – Баймухаметова Ж.А, хатшы – Абишева Г.Т,  мүшелер: Жумагельдина С.М, Жакиянова Р.Б, Сайдуллаев Б.К, Каирбеков Б.М.
№ 1011 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
Таскескен ауылы, Ж.Балғабаев көшесі № 70, «Үржар колледж» коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Төраға – Чарахметов К.М, төраға орынбасары – Баймухаметова А.Д, хатшы – Нұрсағат С.С,  мүшелер: Кусманов С.Н, Косжанов А.С, Акбасова К.С, Уалиева Ж.М.
№ 1012 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
Алтыншоқы ауылы, Д.Жұматаев көшесі № 10, «Алтыншоқы орта мектеп-бақша»  ғимараты
Төраға – Аккалаков Б.Ж,  төраға орынбасары – Малаева Ж. С,  хатшы – Сарымсакова А.Т,  мүшелер: Тугельбаева Ф.И, Ибрагимова Г.К, Нураков Е.О, Нурахметова А.Т.
№ 1013 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
Лайбұлақ ауылы, Мұсалі Мұқаш көшесі № 10Б, «Лайбұлақ орта мектеп-бақша»  ғимараты
Төраға – Муратова Г.М,  төраға орынбасары – Мысыкбаев Д.К, хатшы –  Садыкова В.К, мүшелер: Валиуллина Г.М, Амренова А.С, Ахатаева Л.Б, Нуракова А.Б.
№ 1014 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
Текебұлақ ауылы, Айкешов көшесі № 3, Текебұлақ ауылдық медициналық пункті.
Төраға – Кудуркулова М.Б, төраға орынбасары – Сабаева Т.К, хатшы – Сапарханова К.С,  мүшелер: Кондыбаев Б.С, Жагалбаева Г.Ж, Джакупов К.С, Кудуркулова Г.Б.
№ 1015 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
Айтбай ауылы, О.Серікбол көшесі № 30Б, «Тұрсабеков атындағы орта мектеп-бақша»  ғимараты
Төраға – Жетписова Б.Т, төраға орынбасары – Суюндикова Н.Т, хатшы – Сарбасова Г.Ж,  мүшелер: Серикбосунов Д.О, Алипиев А.Т, Слямханов М.С, Какенов Б.К.
№ 1016 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Сегізбай ауылы, Құрықпаев көшесі № 15, Салқынбел ауылдық клубы.

Төраға – Даирбекова М.К, төраға орынбасары –  Айткожанов Б.К ,  хатшы –  Мүсриза Ұ.Н, мүшелер:Улдузова.Г.М, Оразаева Б.Ж, Алимбекова Г.М, Салимжанов Б.Б.
№ 1017 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
Қарабұйрат ауылы, Заречная көшесі №12, «Қарабұйрат орта мектеп-бақша»  ғимараты
Төраға – Рымбаева А.С, төраға орынбасары – Дуйсенбаев А.К, хатшы – Мустафаева Т.С,  мүшелер: Чокаев Б.М, Бесмаков Е.А, Баязова Д.К, Кожагулова Д.Ж.
№ 1018 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
Жаңа тілек ауылы, Бейбарыс сұлтан көшесі № 16А, «М.Әуезов орта мектеп-бақша»  ғимараты
Төраға – Абдуллин Т.Б, төраға орынбасары – Турлин А.Б, хатшы – Оскенбаева Д.Ж,  мүшелер: Окасов С.К, Мукажанов Е.М, Дюсембаев А.С, Ожакаева А.С.
№ 1019 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
Тасарық ауылы, Н.Байкенов көшесі № 20, «Тасарық негізгі мектебі»  ғимараты
Төраға – Турлин Р.Б, төраға орынбасары – Байтолеуов А.К, хатшы – Кутумбаева А.М,
мүшелер: Кунчаев К.Д, Рахимова А.Б, Касымжанова Ж.К, Имашева Б.С.
№ 1020 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
Жоғары Егінсу ауылы, Д.Жүнісов көшесі № 16А, «Егінсу орта мектеп-бақша»  ғимараты
Төраға – Толыкбаев А.Ш, төраға орынбасары – Куанышева А.А, хатшы – Оханова Д.Н,  мүшелер: Акбаева С.Н, Баюсупова Г.Б, Ахметова А.Т, Кырыкбаева М.С.
№ 1021 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
Егінсу ауылы, Аймауытов көшесі № 17, «Уалиханов атындағы орта мектеп-бақша»   ғимараты
Төраға – Житибаев К.О, төраға орынбасары – Сенбаев Н.Б, хатшы – Ғылымхан О.Ғ,  мүшелер: Жетписбаева А.Т, Дайырбеков Б.Р, Байдусенова Р.Е, Жимураев М.Т.
№ 1022 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
Жанай ауылы, Қабанбай көшесі № 41А, «Жанай орта мектеп-бақша»  ғимараты
Төраға – Нуркасымова С.С, төраға орынбасары – Бекбосынова Г.Е,  хатшы – Бекжанова А.К,  мүшелер: Абдыкалыкова С.А, Жакипова А.К, Мананова М.Х, Махмутова Г.Б.
№ 1023 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
Ақжар ауылы, Тұрлыханов көшесі № 65, «Б.Тұрлыханов атындағы орта мектеп-бақша»  ғимараты
Төраға – Аркабаева М.К, төраға орынбасары – Мырзаханов М.Б, хатшы – Амерханова А.Н,   мүшелер: Жайдакбаева Ш.Ж, Латифова А.М, Жуманова М.Ж, Ашимбаева Ш.А.
№ 1024 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
Қарамойыл ауылы, Абай көшесі № 5, Қарамойыл ауылдық медициналық пункті.
Төраға – Қамажанова Л.М, төраға орынбасары – Дандыбаева Ж.Т, хатшы – Амирханова Г.Ж,   мүшелер: Шаухарова Г.К, Смаилов Д.А, Джаканова Г.Ж, Алькенов С.Т.
№ 1025 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
Амангелді ауылы, М.Жұмабаев көшесі № 5, Амангелді ауылдық медициналық пункті.
Төраға – Дарменкулова А.А, төраға орынбасары – Кайракбаев С.Ж,  хатшы – Рахимжанова К.Ч,  мүшелер: Кунанбаева Б.М, Омарова К.А, Жумаканова Б.М, Текишева З.
№ 1026 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
Үржар ауылы, Абылайхан даңғылы № 220А, «Абылайхан атындағы орта мектеп-бақша» ғимараты
Төраға – Ахметова А.К, төраға орынбасары – Шынгысбаева Г.Д , хатшы – Сарбасова Т.О,  мүшелер: Муканова Б.Ж, Осинцева С.Г, Садыкова Д.П, Абылкасымова С.С.
№ 1027 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
Үржар ауылы, Қабанбай көшесі № 115, «Жансүгіров атындағы орта мектеп- бақша» ғимараты
Төраға – Акласова Ж.С, төраға орынбасары – Чукенов С.Ж,  хатшы – Куватова А.С,  мүшелер: Садыгулова Г.Б, Ибраева К.Ш, Нуркасымов А.Б, Кабсалямова Ж.К.
№ 1028 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
Үржар ауылы, Шевченко көшесі № 25, Шығыс Қазақстан Облысы білім басқармасы, «Үржар аудандық педагогикалық-психологиялық түзеу кабинеті» коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Төраға – Ахмадиева А.Б, төраға орынбасары – Енсебаев А.Б, хатшы – Каратаев Ф.А,  мүшелер: Золотарева Л.Г, Иванова А.А, Чегирткенова С.С, Сулейманова К.М.
№ 1029 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
Үржар ауылы, Аблайхан даңғылы № 145, № 3дәрігерлік амбулатория.ғимараты
Төраға – Адиканов М.С, төраға орынбасары – Берсебаева А.Н, хатшы – Рахимбаева М.Н,  мүшелер: Огузбаев Б.А, Нуракова М.С, Шакенов А.М, Мейрымбаева О.А.
№ 1030 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
Үржар ауылы, Гагарин көшесі № 25, «Қазақтелеком» акционерлік қоғамының филиалы, Үржар аудандық өндірістік телекоммуникация торабы.
Төраға – Альмухаметов Т.Б, төраға орынбасары – Жанатаев Б.Ж,
хатшы – Еркетаева А.Қ, мүшелер: Кипа С.В, Жумадилова С.О, Демченко Т.Ю, Садинова Г.М.
№ 1031 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
Үржар ауылы, Сейфуллин көшесі № 63, Республикалық «Отан» қоғамдық бірлестігінің «Үржар аудандық кәсіби-техникалық оқу орталығы» білім беру мекемесі.
Төраға – Алдынгуров С.М, төраға орынбасары – Мухамеджанов С.Р, хатшы – Базарбаева Р.Ж,  мүшелер: Жакипова Б.Ш, Рахимбаева Д.С, Джумадилов С.Р, Бейсембаев У.Р.
№ 1032 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
Үржар ауылы, Панкратов көшесі № 16, «Б.Момышұлы атындағы орта мектеп- бақша» ғимараты
Төраға – Сатыбалдинова З.К,  төраға орынбасары – Искакова Ж.А, хатшы – Калинина С.С,  мүшелер: Ахмадиев М.Б, Абенова С.С, Нургалиева Г.А, Турлыбекова Н.К.
№ 1033 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
Үржар ауылы, Гагарин № 121, «Абай атындағы орта мектеп-балабақша» ғимараты
Төраға – Кадыров Е.Ж, төраға орынбасары – Нуркасимов П.Ж, хатшы – Садвакасова Б.З,  мүшелер: Агысова Ж.С, Сагатбекова А.Т, Кемешева М.К, Жумадилов Е.А.
№ 1034 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
Үржар ауылы, Олжаев көшесі, «Қазпошта» акционерлік қоғамы, Үржар аудандық пошта бөлімшесінің торабы, Үржар ауылдық пошта байланыс бөлімшесі № 3.
Төраға – Ахметов Т.Т, төраға орынбасары – Дюсебаева А.Ж, хатшы – Керимбаева Ф.Б,  мүшелер: Куракбаев К.К, Нуракбаев Х.К, Шаянбаева Л.А, Толебалганова Г.С.
№ 1035 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
Үржар ауылы, Абылайхан даңғылы № 128, «Мәдениет үйі» ғимараты
Төраға – Өмірбаев Б.Ә, төраға орынбасары – Джумагулов К.Ч,  хатшы – Байдаулетова К.С,  мүшелер: Алпысбаева Г.Б, Хабидульдин Т.Б, Кебиспаева М.Х, Кенжеканова Ф.Т.
№ 1036 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
Қызыл-Ту ауылы, С.Сакенұлы көшесі № 39 А, «Кішкенетау орта мектебі» ғимараты
Төраға – Шакенова Н.М, төраға орынбасары – Кулмухаметова С.Т,  хатшы – Карсыбаева К.Р,  мүшелер: Альпишев А.К, Шакенов Т.К, Кулмухаметов А.Б, Аубакирова Г.С.
№ 1037 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
Бұрған ауылы, Центральная № 54, «Бұрған бастауыш мектебі» ғимараты
Төраға – Момбаева Ж.Т, төраға орынбасары – Жадриева С.М, хатшы – Сагындыкова С.Т,  мүшелер: Туганова К.Б, Айтакунова Ж.Е, Абдирова К.Ш, Акильбеков С.К.
№ 1038 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
Бестерек ауылы, Мир көшесі № 40, «М. Хасенов атындағы орта мектеп-бақша және интернат» ғимараты
Төраға – Коштаев Е.К, төраға орынбасары – Каратаев Ш.Г, хатшы – Воказе А.К,   мүшелер: Искаков С.С, Чоканаева Г.О, Алпысбаева Г.О, Жұмакелдінов Е.М.
№ 1039 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
Ер-Қабанбай ауылы, Құдайбердиев көшесі № 23, Ер-Қабанбай орта мектеп-бақша» ғимараты
Төраға – Амирханова З, төраға орынбасары – Смагулов Д.Е, хатшы – Байболова А.Е,  мүшелер: Тоткушев А.Б, Бокумбаева А.Ж, Игисинов Д.Т, Дербесов К.Ж.
№ 1040 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
Қазымбет ауылы, Ауэзова көшесі № 1, «Қазымбет орта мектеп-бақша» ғимараты
Төраға – Мухаметрахимова Ж.Т, төраға орынбасары – Баймуратов Е.Б,  хатшы – Адилмуратова К.А,  мүшелер: Жакипбекова А.Б, Кудаибергенов Е.К, Иштымбаев М.А, Садыков Б.Т.
№ 1041 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
Барқытбел ауылы, Панфилов көшесі № 6Д, «Барқытбел орта мектеп-бақша» ғимараты
Төраға – Базарова Б.С, төраға орынбасары –  Минибаев С.Ч, хатшы –  Конусова А.К,  мүшелер: Абылбаева Н.С, Нурдинбаева Ж.М, Погорелова Н.А, Керимтаева Л.К.
№ 1042 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
Батпақты ауылы, Октябрьская көшесі № 38, «Батпақты негізгі мектебі» ғимараты
Төраға –  Кунанбаева А.К, төраға орынбасары – хатшы – Шинтемирова С.В,  мүшелер: Бегешова С.С, Дюсембаева Н.Т, Науразбаева Р.Б, Певнева Н.П.
№ 1043 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
Некрасовка ауылы, Садовая көшесі № 2А, «Некрасовка орта мектеп-бақша» ғимараты
Төраға – Чокаева Н.К, төраға орынбасары – Абишева Г.Ч, Канапьянова Н.М, хатшы – Науразбаева Т.Н,  мүшелер: Нарымбаева А.Ч, Мукашева Г.М, Цемкина О.В, Сапаргалиева Р.Н.
№ 1044 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
Благодатное ауылы, Ленин көшесі № 51, «Теректі негізгі мектебі» ғимараты
Төраға – Аринова Г.Т, төраға орынбасары – Бекполов К.А,  хатшы – Ильгундова К.А,  мүшелер: Аманкулова С.А, Саякупова А.К, Ильгундова Д.К, Кырыкпаева А.Р,
№ 1045 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
Науалы ауылы, Р.Оразғали көшесі № 4, «Науалы орта мектебі» ғимараты
Төраға – Мындыбаев Р.Е, төраға орынбасары – Агибаев Ж.М, хатшы – Турысбекова А.К, мүшелер: Алиаскарова А.Н, Сагатова Г.Ж, Бодауов Т.Т, Жатакбаева М.Т.
№ 1046 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
Науалы ауылы, Т.Бигельдинов көшесі №1А, «Қ.Толеубеков атындағы орта мектебі» ғимараты
Төраға – Сейтканов Б.Б, төраға орынбасары – Сакенова Н.М, хатшы –  Нургалиева Е.К, мүшелер: Оспанов К.Ш, Касимова А.С, Жардамов М.А, Мадиева К.Н.
№ 1047 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
Малақ ауылы, Амангелді көшесі, Малақ ауылдық клубы.
Төраға – Толеупов Е.К, төраға орынбасары – Смагулова Ш.Х, хатшы – Тусупова К.Б,  мүшелер: Толеубекова Г.А, Толеупов Е.Р, Карткожанова Г.К, Уакасова Б.М.
№ 1048 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
Көлденең ауылы, Ардагерлер көшесі № 43А, Көлденең ауылдық клубы.
Төраға – Елекенов Е.К, төраға орынбасары – Ахметуллина Р.К, хатшы – Авбакирова Б.С, мүшелер: Усенова Г.Ж, Муканова З.К, Бекбаева М.К, Джанкабылқызы Б.
№ 1049 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
Көкөзек ауылы, Абай көшесі № 71, Көкөзек ауылдық клубы.
Төраға – Бутабаев С.А, төраға орынбасары – Токсанбаев Т.Д, хатшы – Саябаева Ю.А,  мүшелер: Костюкова Г.И, Ногайбаев К.Б, Султанова А.С, Адилжанова Б.Н.
№ 1050 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
Елтай ауылы, Бұхар көшесі № 74, «Қ.Игенбаев атындағы орта мектеп-бақша» ғимараты
Төраға – Толемисов Д.А, төраға орынбасары – Аюбаев  М.Б,  хатшы – Раимджанова Г.С,   мүшелер: Турарбекова К.М, Ерхаметова А.К, Жунисбаева А.Ж, Ауденбаева Ж.О.
№ 1051 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
Мақаншы ауылы, Найманбаев көшесі № 155, «Сейфуллин атындағы орта мектеп-бақша» ғимараты
Төраға – Тошанова Г.С, төраға орынбасары – Тленова М.М, хатшы – Сагимбекова Л.С,  мүшелер: Акимбаев А. Ж, Мейрманова К.Т, Оралханова А.О, Утельбаева Р.М.
№ 1052 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
Мақаншы ауылы, Татиева көшесі № 62, «Қазақтелеком» ғимараты
Төраға – Турарова Л.М, төраға орынбасары – Нурсултанов Е.С, хатшы – Елшибекова Ж.Т,  мүшелер: Шарыкбаева С.О, Амренова М.А, Малкаева Ш.К, Салыкбаева К.Д.
№ 1053 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
Мақаншы ауылы, Қабанбай көшесі № 64, «Мәдениет үйі» филиалы, Мақаншы ауылдық клубы.
Төраға – Казембекова К.К, төраға орынбасары – Токабаева Ж.Т, хатшы – Ахметова Н.Ж, мүшелер: Чукубаева Г.О, Кийбатпаева Б.Т, Акимбаева М, Кажыбаева К.М.
№ 1054 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
Мақаншы ауылы, Ибрагимов көшесі № 30А,«Мақаншы орта мектеп-бақша» ғимараты
Төраға – Ногаева Г.М, төраға орынбасары – Какиланова М.А, хатшы – Жаукебаева Н.М,  мүшелер: Жумадилова Г.Д, Скакова Р.Н, Нысамбаева А. А, Есимова Т.У.
№ 1055 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
Мақаншы ауылы, Найманбаев көшесі № 191, «Үржар ауданының ауданаралық ауруханасы» ғимараты
Төраға – Нургалиева А.М,  төраға орынбасары – Қулсултанова Б.К, хатшы – Сабырова Г.Ж,  мүшелер: Наймтаева А.К, Ибрайымова Ж.С, Жумагулов Р.Т, Рахимова А.М.
№ 1056 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
Мақаншы ауылы, Найманбаева көшесі № 4,  «Ақжол» № 1 дәрігерлік амбулаториясы.
Төраға – Талгатов О.Т, төраға орынбасары – Садвакасов Д.Н, хатшы –  Майлыкаранова Н. К, мүшелер: Омарханова Н.А, Итджанова Б.М, Арыкпанова Ж.М, Аккасканов Т.А.
№ 1057 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
Мақаншы ауылы, Берікболов көшесі № 85, «Найманбаев атындағы орта мектебі» ғимараты
Төраға – Садвакасова Г.К,  төраға орынбасары – Мамытханов Д.Т, хатшы – Мустафина С.Ж,  мүшелер:  Амреева А.А, Санжинова К.К, Караваева Ш.Б, Тауетова Ж.Б.
№ 1058 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
Қаратұма ауылы, Абай көшесі № 71, «Қаратұма орта мектебі және балабақша» ғимараты
Төраға – Чушекова Л.А,  төраға орынбасары – Абылханова  А.А,  хатшы – Камашев С.К,  мүшелер: Тугурова К.С, Кайрашева Г.Е, Нурахметова Б.Б, Мукатаев А.К.
№ 1059 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
Қаратал ауылы, Жеңіс көшесі №1А, Қаратал орта мектеп-бақшасы» ғимараты
Төраға – Мубаракова К.М, төраға орынбасары – Борибаев М.Ж, хатшы – Джаикова Н.М,  мүшелер: Сапарбаева Р.А, Жирикова Б.Б, Курманова Ш.К, Карашева К.Р.
№ 1060 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
Бекет ауылы, Қабанбай көшесі № 12,  «Мақаншы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Төраға – Калиев Е.К, төраға орынбасары – Корпебаев К, хатшы – Сулейменова Б.Т,  мүшелер: Туздыбаева А.К, Джамбусунова М.Б, Жадуов Р.Д, Алканов К.С.
№ 1061 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
Бұғыбай ауылы, Қабанбай көшесі № 2, «Бұғыбай негізгі мектебі» ғимараты
Төраға – Макулбеков Б.К, төраға орынбасары – Ботаханов О.К, хатшы – Бийкова  К.Ч,  мүшелер: Сарсембаева Ж.К, Кумажанов Т.М, Абдакимова Г.Е, Джуратбаева Н.Т.
№ 1062 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
Көктал ауылы, Кеңес көшесі № 34, «Көктал орта мектебі» ғимараты
Төраға – Аргынгазин М.М, төраға орынбасары – Жотеков А.Ш, хатшы – Мейрманова М.С,  мүшелер: Есболов К.Т, Абдуллина Ж.С, Черикбаева Ж.Ж, Садвакасов Д.М.
№ 1063 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
Келдімұрат ауылы, Школьная көшесі № 27, «Благодарное орта мектебі» ғимараты
Төраға – Букашин К.М, төраға орынбасары – Жаркынбаев Н.Б, хатшы – Сембаева Н.Б,  мүшелер: Ибраева А.С, Серикбосынов С.А, Роянова А.Р, Куванышбаева М.А.
№ 1064 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
Қызыл-Жұлдыз ауылы, Набережная көшесі № 11, Қызыл-Жұлдыз ауылының медициналық пункті.
Төраға – Биманбаева А.К,төраға орынбасары – Сериков Б.О, хатшы – Джаркимбаева Р.С,  мүшелер: Жумадилова М.Б, Ахметжанова К.Ш, Хасенова А.М, Сембаева Б.Ш.
№ 1065 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
Көктерек ауылы, Қабанбай көшесі № 50, «Көктерек орта мектеп-бақша» ғимараты
Төраға – Оспанов О.Т, төраға орынбасары – Мусин М.Д, хатшы – Роваянова Ш.С,  мүшелер: Есиркенов Е.Н, Мустафина К.Р, Калдыкенова А.С, Омарова Н.А.
№ 1066 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
Қайыңды ауылы, Бейбітшілік көшесі № 46, «Қайыңды мектеп-бақша» ғимараты
Төраға – Оленбаева А.И, төраға орынбасары – Камзанов А.К, хатшы – Садыкова К.Е,  мүшелер: Есенбаева Г.Г, Шакиров К.О, Касенов Т.С, Омарова Ж.А.
№ 1067 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
Қызыл-Бұлақ ауылы, Центральная көшесі № 17, «Қызыл-Бұлақ орта мектебі» ғимараты
Төраға – Абылкайырова Г.К, төраға орынбасары – Хамитов М.Г, хатшы – Сейсенова Б.Р,  мүшелер: Шаяхметов С.А, Омарова Ж.М, Каранов А.Б, Аксакалов К.А.
№ 1068 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
Қарабұта ауылы, Абая көшесі № 12А, «Қарабұта орта мектебі» ғимараты
Төраға – Акеев С.Б, төраға орынбасары – Баженов А.Р, хатшы – Еделбаева А.Е, мүшелер: Тлеужанова Ф.А, Искакова М.С, Садыков К.У, Нурахметов К.О.
№ 1069 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
Ақшоқы ауылы, Найманбай көшесі № 83, «Қоңыр Тұрағұл атындағы орта мектеп-балабақша» ғимараты
Төраға – Кабдолдина Г.Д , төраға орынбасары – Балгабаев М.Д, хатшы –  Мырзахметова Г.Н, мүшелер: Идрышова Г.Б, Сыдыкова Ж.Т, Беркутова С.А, Жексембаева Б.Ә.
№ 1070 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
Подгорное ауылы, Центральная көшесі, «Подгорная негізгі мектебі» ғимараты
Төраға – Мусаканов М.С, төраға орынбасары – Сакетаева К.Б, хатшы – Корпешова А.Р,  мүшелер: Козубаев Ж.С, Ласпаева К.К, Кабдолдин Г.Д, Киекбаев Б.М.
№ 1071 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
Бақты ауылы, Қабанбай көшесі № 1А, Бақты ауылдық клубы.
Төраға –  Садуакасова А.А,төраға орынбасары – Мухамадиев К.Д, хатшы – Шитенова О.М,  мүшелер: Дуюсегулова Э.А, Аккасканова Н.О, Нагметова К.Х, Касенов Б.К.
№ 1072 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
Бақты ауылы, Абылайхан көшесі № 1А, «Бейсембай Сахариев атындағы мектеп-бақша» ғимараты
Төраға – Жагалбаева Л.Т, төраға орынбасары – Койлыбаев К.К, хатшы – Базарбаева К.К,  мүшелер: Койлыбаева А.М, Шолакова З.Т, Буентинова К.Н, Идрисова Б.К.
№ 1073 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
Қарабұлақ ауылы, А.Баекенов көшесі № 25, Қарабұлақ ауылдық клубы.
Төраға –  Кошумбаева Г.К,төраға орынбасары – Чуримбаев А.А, хатшы – Қалибекқызы Г,  мүшелер: Биболова Р.Т, Калигазина А.Ж, Мукажанова К.А, Хасенова Б.З.
№ 1074 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
Барлық-Арасан ауылы, Абай көшесі № 43, «Ғабдуллин атындағы негізгі мектебі» ғимараты
Төраға – Болекпаева Ш.Т,  төраға орынбасары – Датбаева З.Ш, хатшы – Қуанышбаева Б.К,  мүшелер: Моллаев М.Ш, Себепова Г.А, Саметаева Т.М, Тураров О.Т.
№ 1075 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
Қабанбай ауылы, Оспанова көшесі № 6Б, «Жарбұлақ орта мектебі» ғимараты
Төраға – Калиева К.К, төраға орынбасары – Койгельдинов  К.М, хатшы – Қайшыбаева А.А,   мүшелер: Чакирова Б.Б, Шангирбаев  Б.Б, Сапаргалиева Д.Б, Акимбаева М.А.
№ 1076 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
Қабанбай  ауылы, Жумадилов Ержан көшесі № 1, «Майлин атындағы орта мектебі» ғимараты
Төраға – Юсбеков А.С, төраға орынбасары – Бейдженбаев С.К, хатшы – Разуева А.А,  мүшелер: Турлубеков А.С, Кокышева Д.У, Еркинтаева М.С, Бегарисов Б.З.
№ 1077 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
Мақаншы ауылы,Найманбаева көшесі № 21.
Төраға – Шидиев М.Ш, төраға орынбасары – Шарипов Ж.К, хатшы – Сәлімұлы Б,  мүшелер: Канафиева М.Б, Нургалимов Е.Ж, Айтмурзанова А.Х, Карибжанова Н.К.
№ 1078 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
Қабанбай ауылы, Қонаева көшесі № 1Г.
Төраға – Муратов Т.Е,  төраға орынбасары – Бегасилов А.Б, хатшы – Жумабеков Б.М,  мүшелер: Садықан Т.С, Септегенов Е.М, Борисов К.А, Баянбаева Э.А.
№ 1079 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
Бақты ауылы, Иманова көшесі № 27.
Төраға – Дюсембеков А.О, төраға орынбасары – Кумусбеков Ж.Н, хатшы – Сламбаева А.Н,  мүшелер: Керимкулова А.С, Сақтапбергенов А.С, Успанов К.Б, Жаппаров Б.С.
№ 1080 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
Ақшоқы ауылы.
Төраға – Бултбаев А.А, төраға орынбасары – Кайсарканов А.К, хатшы – Болатұлы Е,  мүшелер: Тезеков А.М, Самбаева Э.С, Чабанова Л.Г, Домбаева Э.Б.
№ 1081 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
Ақшоқы ауылы
Төраға – Әріпбаев Б.П, төраға орынбасары – Әбдірәсіл Н.Д, хатшы – Сагатбеков Н.Т,  мүшелер: Спрындин Е.Б, Галимов М.М, Джилкишин К.Ч, Мейрамбаев С.Б.

 

Парақтар өзгертілді: 08-04-2019